Webnet on erakordselt elastne ja painduv punutud trossvõrk. See on ilmastikukindel, väga vastupidav ja ei vaja peaaegu üldse hooldust. Happekindlast-roostevaba terasest (AISI316/EN1.4401) võrk sobib nii sise- kui välitingimustesse. See on piiretele ja treppidele stabiilseks toeks. Webnet võib isegi fassaadidel funktsioneerida taimede ronitoena või luua ruumijagamise elemendina õhulisi nüansse avarates siseruumides.
Webnet’i on hinnatud vastavalt standardspetsifikatsioonidele ja seda on mõõdetud erinevate testide abil: sildade ja vaatlusplatvormide püsiva kaitsena ja kukkumisvastase elemendina on see täiesti UV-kiirguse ja ilmastikukindel – erinevalt traditsioonilisest sünteetilisest kiust võrkudest.
Suurimaks eeliseks on selle peenekoeline struktuur. Visuaalne mõju on minimaalne eriti vältimatute piirete puhul – loomaaedade puuride või kaitsevõrkude korral.

Webnet rõdu piirdena (Tross d=1,5mm; Silm 60mm)

 

Omadused:
Webnet on korrosioonikindlate terastrosside konstruktsioon, mis on paigutatud paariti ja ühendatud vahelduvate hülsside abil, et luua sümmeetriline painutatud muster. Võrke toodetakse vastavalt kasutusalale, mis põhineb teie kliendi spetsifikatsioonidel. See tähendab, et kujul ja suurusel pole piiranguid. Webnet’i võrgusilma suunistust saab valida vastavalt soovile. Tüüpiliselt on see aga vertikaalne või horisontaalne geomeetriliste kujundite tõttu.
Programmis olevad elemendid toodetakse kvaliteetsest korrosioonivastasest terasest materjaligruppidest AISI 316 ja AISI 316L (1,4401 ja 1,4404).
Webnet on sertifitseeritud Saksamaal German Institute for Building Technology (DIBt) poolt (Z-14.7-557).

Webnet AISI316; Tross d=1,5mm; Silm 60mm

 

Webnet pressklambriga

Webnet

Webnet’i standardversioon pressklambriga on klassikaline. See on mitmekülgne, painduv ja ökonoomiline, eriti väikeste trossiläbimõõtude puhul.

Webnet micro on mõeldud optimiseeritud pressklambriga võrkudele ja seda kasutatakse võrkudes, mille trossiläbimõõt on 1,5-2 mm.

Webnet Micro

Webnet trossvõrke valmistatakse uudse tootmisprotsessi meetodil. Sama tugevuse saavutamiseks läheb vaja vähem materjali – mis annab teile eeliseks nii hinna kui esteetika osas.

Webnet ilma pressklambrita

Webnet ilma pressklambrita 
Pressklambrita Webnet on veelgi läbipaistvam kui pressklambriga variant, kuid selle tugevus on peaaegu samasugune. Puuduvad ka presslukkudele omased murettekitavad peegeldusefektid.
Seetõttu on pressklambriteta Webnet ideaalselt sobiv tugevate ja märkamatute kaitsevõrkude ning loomaaiapuuride jaoks, sest läbi selle on kergem loomi näha.

Kasutusalad
Kombineerituna arhitektuursete trosside ja tunnustatud ning innovaatilise Green Solutions G1 haljastusprogrammiga, saab seda kasutada fassaadihaljastuses taimede ronitoena.
Webnet leiab laialdaselt rakendust: piirete täitematerjal, kaitsevõrgud, ohutusvõrgud, barrikaadid, tarad, loomaaiapuurid, linnumajad, suitsiidiennetus, fassaadihaljastus, kunst, pallivõrgud, trepid, katuseakna kaitsed, kukkumisvastased võrgud, sillakaitsed, masinakaitsed jne.

Webnet sieruumis, posti ja lae kattena

Tootmine
Traattrossvõrke toodetakse tehases vastavalt struktuurinseneri poolt antud täpsele suurusele. See lihtsustab ja kiirendab ehitusstruktuurile paigaldamist, sest kohapeal ei tule võrku sobivasse suurusesse lõigata ega seda kuidagi kohandada. Tulemu  s on muljetavaldav: ühesugune võrgusilmasuurus, püsiv pingestus ja perfektsed lõppühendused.
Võrgud pannakse kokku käsitsi ning seejärel pressitakse tootmisseadmete abil. See tagab Webnet’i püsiva kvaliteedi ja garanteeritud tugevuse. Erakordselt korrosioonikindlat terast välitingimustesse (AISI 316/316L) töödeldakse hoolikalt ja selle kvaliteeti jälgitakse pidevalt. Ainult nii saame kindlad olla, et meie kliendid saavad parima kvaliteediga terase.

Webnet erikujuline kasutus