Väga laialdane valik erinevaid traattrosse, otsmuhve ja lisatarvikuid võimaldab luua loomingulisi arhitektuurilisi lahendusi. Igale küsimusele leidub vastus – olgu selleks siis poldid, piirdetrossid, trossistruktuurid, kunst, fassaadihaljastus vms.
Kõik trossid ja otsmuhvid on tehtud parima kvaliteediga roostevabast terasest AISI 316 ja AISI 316L (1,4401 ja 1,4404). Materjali iseloomustab väga hea korrosioonikindlus ning see sobib hästi ka välitingimustesse mere äärsetele aladele.

TROSSITARVIKUD / KEERMESTATUD OTSMUHVID
Jakob AG tootevalikus on suur hulk erinevaid trossitarvikuid – Jakob otsmuhve kasutavate võimalike kombinatsioonide mitmekesisus on piiramatu. „Olgem üheskoos loomingulised!“ on meie juhtlauseks. Leiate kindlasti igale oma küsimusele sobiva lahenduse.

  • Vissline® ja Univiss Plus keermestatud otsad on trossi külge kinnitatud. Nii saab trossile paigaldada väga peenekoelisi keermeid.
  • Forte süsteem koosneb rullitud otsmuhvidest. Seda tüüpi stantsimine sobib suurte trossiläbimõõtudega trossikeedele. Seetõttu suudab Forte süsteem kanda väga palju koormust ja seda kasutatakse suuremate väljapanekute, tuuletakistuse, trossistruktuuride, raskust kandvate struktuuride, loomaaiapuuride jms puhul.
    Kaunikujulised ja kvaliteetsed kahvelpead püüavad pilku ja lisavad struktuurile väärtust ning elegantsi.Nii pingutamiseks, kindlustamiseks, tõstmiseks kui kõrgendamiseks pakuvad Jakob Rope Systems täielikku klassikalist trossi- ja tõstetehnika valikut. Lisaks sobivatele trossidele pakub ettevõte ka laia valikut lisatarvikuid. See tähendab, et trossi saab kiiresti toota vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele.
    Meie personal on saanud koolituse ning neid juhendatakse regulaarselt, nii et Jakobi professionaalsus on kaheldamatu. Turvalisi ja usaldusväärseid trossisüsteeme on võimalik toota ainult siis, kui töötajail on parim väljaõpe, materjalid vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ja tööd saab teostada mitmete masinatega parimates tingimustes.
    Jakobi kogenud ja kompetentne meeskond vastab suurima rõõmuga kõikidele küsimustele trosside ja selle rakenduste kohta. Klientide vajadused on väljakutseteks, mille Jakob Rope Systems võtab suurima rõõmuga vastu.