Üheks Webnet trossvõrkude põnevaid kasutusalasid on piirete täitmine või piirete asendamine. See sobib nii eraklientidele kui poolavalikesse või avalikesse kohtadesse. Webnet on kõikjal toimiv lahendus – korterites, lasteaedades ja koolides, muuseumites ja valitsusasutustes, sildadel ja avalikel vaateplatvormidel – tänu oma funktsionaalsuse, esteetilise minimalismi, materjaliökonoomika ja pikaealisuse kombinatsioonile. Ka kulusäästlikkus väärib tähelepanu. Webnet’i eeliseks mitte ainult  suhteliselt väike algmaksumus, vaid ka asjaolu, et sellega ei kaasne põhimõtteliselt mitte mingeid hoolduskulusid.

Arhitektide ja ehitajate jaoks seisneb Webnet’i atraktiivsus selle praktilisel väärtusel ja visuaalsel neutraalsusel. Tagasihoidliku välimuse tõttu võib seda kasutada kõige erinevamates stiilikontseptsioonides ning paljude kujundusideede elluviimisel. Tänu Webnet’ile avanevad täiesti uued esteetilised võimalused. Näiteks treppidel, kus käsipuu pole nõutav, võib Webnet edukalt käsipuud asendada, kui see paigaldatakse üle suurte pindade. See rõhutab arhitektuurset välisilmet ja on märkimisväärselt puhaste joontega. Sõltuvalt valgustustingimustest ja vaatenurgast on Webnet kas peaaegu nähtamatu või hoopis visuaalselt silmatorkav tänu peenekoelisele struktuurile. Esialgu paistab see kerge loorina ja teatud kattena. Ainult füüsilisest vaatenurgast lähtudes on see sama efektiivne kui usaldusväärne piire. Tänu läbipaistvusele ei halvenda see aga valgust ega läbipaistvust. Piirde täitematerjalina on Webnet valguse poolt just samamoodi läbitav nagu klaasist käsipuu, säilitades ruumi akustilise avatuse.

Webnet’i integreerimine konkreetse kujunduskontseptsiooniga on vägagi  mõjutatud asjaolust, et materjali saab  värvida mitut värvi. Webnet’i kasutamisel piirdena on arvukaid paigaldusvõimalusi: võrgumaterjali võib pingutada terastorude, -lattide või -trosside vahel vastavalt vajadusele. Kasulik pikkus võib ulatuda kuni 100 meetrini. Eelpingutatud terasraamide kasutamine on veel üheks kasutusvõimaluseks. Eelnevalt töökojas kokkupanduna võib neid kohapeal kokku panna väga kiiresti ja ainult mõne liigutusega.

Mitmete praktiliste rakenduste tõestusel on Webnet väga heaks alternatiiviks tavapärastele klassikalistele piiretele – mitte ainult disaini, vaid ka kokkuhoiu mõttes. Ilma mingite kompromissideta ohutuse ja pikaealisuse osas pakub see esteetilist lisandväärtust, mille atraktiivsust tunnistavad ja hindavad üha enam inimesi.